Studio ISIS

zdraví je dar, který rádi považujeme za samozřejmost

Články

Šungit

    Šungit je 2 miliardy let stará polyminerální uhlíková hornina, jehož jediné naleziště se nachází v Karélii, v severozápadním Rusku. ŠUNGIT má značně neobyčejné složení, strukturu, fyzikální a chemické vlastnosti, má záhadný původ a široké spektrum využití.
    Intenzivní výzkumy posledních let prokázaly řadu úžasných vlastností tohoto kamene. Jedná se nejen o léčivé kameny, ale i rušičky geopatogenních zón a kameny pro úpravu vody.

Šungit

  • dezinfikuje a čistí vodu, obohacuje vodu stopovými prvky, mění její energeticko-informační strukturu, nabijí ji a aktivuje
  • absorbuje a odstraňuje z vody těžké kovy, železité přísady, organické sloučeniny, mikroby
  • efektivně pohlcuje elektromagnetické záření, neutralizuje geopatogenní a technogenní vlivy
  • zlepšuje mikroklima, harmonizuje prostředí má léčivé a hojivé účinky, dodává energii a silu

 

Šungit a voda

    Díky svým absorpčním, katalytickým a baktericidním schopnostem šungit čistí vodu téměř od všech organických příměsí včetně ropných produktů a sloučenin obsahujících chlor, dusičnany a amoniak; od mnoha kovů a nekovů; ničí vibria cholery, streptokoky, jiné bakterie a mikroorganismy; plní funkci destrukturátora, který z energetické paměti vody odstraňuje informaci o látkách, jež se v ní dříve nacházely, mění její energeticko-informační strukturu; obohacuje vodu stopovými prvky důležitými pro organismus.

 

POLŠTÁŘEK ZE ŠUNGITOVÉ DRTI

    Polštářek ze šungitové drti pomáhá zmírňovat bolesti a některé lehčí nemoci (nenahradí návštěvu lékaře!!!). Přikládáme přímo na problémová místa ale i na energetická centra a body. Zajímavé je zkusit přikládat šungit (polštářek) na zadní část hlavy a krku – pomohl odstranit bolest očí a zánětu dásní. Je příjemný i pocit uvolnění a přílivu energie. Velmi dobře působí na bolesti zad. Můžete zkusit i při bolestech v krku nebo při rýmě. Polštářek je možno nahřát a přikládat teplý nebo naopak v lednici ochladit a dávat např. na záněty – kde je třeba chladit. Vrchní obal je možné sundat a prát.
Polštářky ze šungitové drtě, kameny na čistění vody i jejich drahokamovou kvalitu můžete sehnat i u nás.


Žádné komentáře
 
Bez zdraví se sami sobě ztrácíme, ale nemusí tomu tak být!