Studio ISIS

zdraví je dar, který rádi považujeme za samozřejmost

Články

Co je to zdraví?

   Jak sami jistě víte, není jednoduché znovu nabýt své zdraví, ale je velmi jednoduché o něj přijít. Často ani nepozorujeme jak snadno se o něj připravíme. Kladu si proto otázku, jak si pomoci, abych neztratil své zdraví a v případě, že o něj přijdu, jak jej znovu obnovit? Otázka může znít i takto: Co je to vlastně zdraví? Podle slovníku naučného je to stav úplné tělesné i duševní pohody. Jak ale takové pohody dosáhnout? A co je to vlastně pohoda?

    A takhle se kupí otázka na otázku a ... odpověď žádná. Lékař většinou vidí pouze fyzické tělo, psycholog lidskou psychiku a farář lidskou duši. U všech je však jedno společné, každý je odborník pouze pro jedinou oblast a to pro tu svou. Ostatní oblasti dost často přehlíží, nebo je staví hluboko pod tu svou a nevěnuje jí žádnou pozornost.

    Ptám se tedy znovu: Kdo mi tedy pomůže, když každý se věnuje pouze té své oblasti? Vždyť zdraví je přeci úplná duševní i fyzická pohoda? - Ale nezapomněli jsme ještě na něco?  Píší fyzická a duševní, ale není tam duchovní, co mám dělat? Vždyť přeci cítím, že mám i ducha, tak proč se o něm nikde nemluví?

    Ale zpět k tomu proč to všechno píši. Jsem člověk jenž je z fyzického masa, má v sobě duši a ducha. Chci věnovat tyto stránky léčení těchto tří oblastí. Nechci žádnou z nich pominout, protože pokud se opravdu věnujeme svému zdraví a chceme opravdu dosáhnout úplné tělesné, duševní a duchovní pohody, nemůžeme se věnovat pouze jedné z těchto součástí. Nemůžeme běhat od faráře k lékaři, ale potřebujeme se efektivně věnovat celé naší bytosti a to se vším všudy. A tomu chci  věnovat tyto stránky. A tak chci, aby vypadala naše práce ve studiu ISIS.

Takže se na vás společně těšíme...


Poslední komentáře
04.04.2015 09:11:24: Zdravé dárkové balíčky pro každého, kdo chce žít zdravě
30.03.2015 12:11:17: Chcete,aby se vaše tělo radovalo? smiley${1} http://www.radost-tela.cz/
30.03.2015 11:57:05: Každý správný klub by měl mít také svůj magazín. Energy Tábor ho má a dočtete se zde opravdu hodně z...
30.03.2015 10:08:04: Ahoj, chcete být členy jednoho zdravého klubu? Energy Tábor vás přivítá s otevřenou náručí, najdete ...
 
Bez zdraví se sami sobě ztrácíme, ale nemusí tomu tak být!